P.I.F.K.O. na Pyrkonie 2017

Zbliża się Pyrkon, czyli największy festiwal fantastyki w tej części świata. 🙂 Załoga P.I.F.K.A – wzorem ubiegłych lat – zamierza się tam pojawić i udzielać.

W tym roku przede wszystkim zapraszamy na P.I.F.K.O.wą wystawę Science-Fiction, czyli stoisko na którym zaprezentujemy ogromną kolekcją modeli statków kosmicznych, głównie z uniwersum Star Trek, ale nie tylko. Znajdą też się tam perełki z innych znanych światów science-fiction, której dumnym właścicielem jest nasz Mavis. Jest to z pewnością największa w Polsce kolekcja modeli Star Trek. Naprawdę warto tam zajrzeć jeśli nie z powodu samej wystawy, to chociażby dlatego, że często tam będzie można spotkać nas osobiście. 🙂 Atrakcja będzie dostępna przez cały czas trwania Pyrkonu i szukajcie jej w Fantasium Suburbium.

Dodatkową atrakcję planujemy dzień po Pyrkonie, czyli 1 maja, ale to niespodzianka, której szczegóły ujawnimy dopiero podczas indywidualnych spotkań. Powiem tylko, że będzie warto. 🙂 Tak więc szukajcie nas i spodziewajcie się fajnej zabawy!